Projektowanie wnętrz w stylu wiejskiej rezydencji – rustykalna atmosfera

Projektowanie wnętrz w stylu rustykalnym dekorowanie drewna ściany projekt biały

Projektowanie wnętrz w stylu wiejskiej rezydencji - rustykalna atmosfera

Wnętrza wiejskie charakteryzują się prostymi detalami. Ten szczególny styl amerykański przeżywa ostatnio wielki boom i jest atrakcyjny dla tych, którzy preferują klasyczny, pocieszający styl. Jest to mieszanka elementów architektonicznych, które są najbardziej zauważalne w osłoniętych gankach, odziedziczonych przedmiotach, jasnych kolorach i grubych powierzchniach.

Ten sentymentalny wygląd nie jest już zarezerwowany tylko dla osób, które mieszkają w swoich nieruchomościach. Każdy może to zrobić w dowolnym miejscu. Oto kilka aspektów farmy, które mogą pomóc Ci w stworzeniu wyglądu domu.

Okoliczny ganek

Opracowanie tradycyjnego stylu werandy w stylu wiejskim
pierwszy Pierwotnie przeznaczone do ucieczki od upałów, jest teraz miejscem spotkań rodziny i przyjaciół.
Jeśli nie masz werandy, możesz zrobić zadaszony taras lub balkon. Jeśli pokój nie jest wystarczająco duży, wystarczy włożyć kwiaty z kwiatów ogrodowych.

Klasyczne kinkiety

Projektowanie wnętrz w stylu rustykalnym dekorowanie kinkiety do drzwi wejściowych

drugi To oświetlenie stało się symbolem wystroju wiejskiego.

Zrób to: pomyśl o zastąpieniu oświetlenia lampkami ściennymi. Jeśli to nie pasuje do twoich finansów, wybierz lampy wiszące.

Ciepło drewna

projektowanie wnętrz w stylu wiejskim dekorowanie białe lustro ściennetrzeci 

Zrób to dobrze: jeśli nie możesz pozwolić sobie na układanie podłóg drewnianych wszędzie, spróbuj tej części domu, którą najbardziej widzisz - pokoju rodzinnego. Drewniane meble, panele ścienne i elementy również pomagają domowi czuć się ciepło bez konieczności remontu całego domu.

Piekło. Na początku ściany były lekkie, ponieważ właściciele po prostu nie mieli opcji na drogie kolory linii

projektowanie wnętrz w stylu rustykalnym ustawienie drewniane płytki ścienne

4-ty Niektóre rodziny czasami używały tapet w ważnych miejscach, takich jak przy wejściu, aby pokazać swój styl. Ostatecznie jasne ściany stały się klasycznym elementem wystroju wiejskiego.
Zrób to: maluj ściany, elementy dekoracyjne, drzwi i listwy przypodłogowe w lekkim tonie. Drewno niekoniecznie musi być pomalowane w tych domach, ale jeśli dom jest ograniczony światłem, pomyśl o pomalowaniu ciemnego drewna, aby rozjaśnić pomieszczenie.

Proste tkaniny. Domy wiejskie nie są przesadzone

Projektowanie wnętrz w stylu rustykalnym dekorowanie drewna ściany projekt biały

5-teTkaniny i tapicerka były wykonywane ręcznie lub przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tkaniny są zazwyczaj mieszane i wygodne.

Zrób to dobrze: bawełna była we wczesnej wiosce Ameryki. Więc weź bawełnę jako główną tkaninę.

Serce domu. Kuchnia jest sercem domu.

projektowanie wnętrz w stylu rustykalnym szafki kuchenne szklane

6-ty  Ponieważ ruch w domu w kuchni jest intensywny, powierzchnie są wykorzystywane. Szorstkie blaty i masywne szafki powstają w domu pełnym gości.

Zrób to dobrze: przy ograniczonych środkach finansowych możesz kupić ceramiczne akcesoria, takie jak pojemniki na naczynia lub naczynia. Niektóre szorstkie płyty mogą również uczestniczyć.

Solidna jadalnia

projektowanie wnętrz w stylu wiejskim ustawić masywny stół jadalny z drewna

7-ty stołem. Termin może opisać centralny punkt każdej jadalni w gospodarstwie: solidny. Klasyczny stół był zwykle ręcznie robiony i przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na nic innego, to duża drewniana deska do krojenia może być rustykalną ozdobą domu.

Mieszaj i dopasowuj w sypialni

Projektowanie wnętrz w stylu rustykalnym dekorowanie sypialni drewniane ramy sypialni

8-te W sypialni kilka rzeczy jest dziedziczonych po przyjaciołach i rodzinie. Lekki i cienki len i bielone ściany dopełniają rustykalny wygląd.

Walcz z tym: Znajdź rzeczy z wyglądu z XIX lub początku XX wieku. Byłoby lepiej, gdyby artykuły wyglądały po prostu zebrane.

Luksusowa wanna na nogi

projektowanie wnętrz w stylu rustykalnym zestaw ręczników łazienkowych łazienka

9-ty   Nie można zamówić tych wanien do końca XIX wieku. Na początku były wykonane z żeliwa i porcelany.

Walcz z tym, że: repliki światłowodów można kupić za tysiąc dolarów. Jeśli nie jesteś gotowy na to, to styl z akcesoriami. Wieszaki na ścianach, drewniane krzesła do ubrań, pomocniczy stolik z boku. Zamiast dywanu kąpielowego tkany dywan.

Opracowanie tradycyjnego stylu werandy w stylu wiejskim