Stół wykonany z pnia drzewa – fajne meble inspirowane naturą

Tabela kominków z bali

Drewniane stoły z ponownie wykorzystanych dzienników

Wnoszenie akcentów do pokoju to doskonały sposób na zapewnienie większej ilości ciepła i wygody w pokoju. Korzystanie z pni drzew jako mebli zyskało ogromną popularność w tym sezonie. Istnieją różne elementy, które można ciąć w zróżnicowany sposób.

Fakt, że możesz przyczynić się do naturalnego wyglądu bez roślin jest świetny, prawda? Doświadczysz piękna drzew w środku własnego domu.

Stół wykonany z pnia drzewa

Stół wykonany ze stołka na pniu drzewa
Pnia drzewa wiejskiego jest naprawdę solidna. Uwielbiam przypinać koła do tego kawałka. Jest to oczywiście bardzo praktyczne podejście, choć jest to całkiem naturalne. Kora została usunięta, ale rogi są nieco szorstkie, a kolor jest bardzo naturalny.

Zauważysz, że to rozwiązanie jest super funkcjonalne. Pnie drzew są ciężkie, więc można je łatwo przenosić w tę iz powrotem. Możesz zrobić z niego duże krzesła, a tym samym zabezpieczyć dodatkowe miejsca dla gości, którzy prawdopodobnie przyjdą znowu i znowu.

Jak wielki jest tu kształt mebli? Myślę, że to świetnie, że pień drzewa nie tylko pokazuje okrągły kształt, ale także rozpoznaje tutaj kształt drzewa. Zostały wykonane na biało i wyglądają wspaniale. Ale mają dopracowany wygląd niż kawałki o ostrych krawędziach i naturalnym cieniowaniu. Byłby to wspaniały dodatek do pokoju w stylu plaży.

Stoły z litych pni drzew

Stół wykonany z obrusów pnia drzewa

Ten pień drzewa został wyrzeźbiony na nogach, co również przyczynia się do jego lekkiego wyglądu i większej zwinności. Uwielbiam tutaj lekki i przestronny charakter dekoracji. Szare kształty pokazują się bardzo dobrze na tym pniu drzewa. Wynika to głównie z wyciszenia szarego tła w pokoju. Czy to nie wspaniałe połączenie ciepłych i chłodnych niuansów?

Na uwagę zasługuje salon w szarym kolorze

Stół z pnia drzewa salon stółPoziome pnie drzewne jako powierzchnie stołu

Stół wykonany z litego drewna pnia drzewa

Ponownie odczuwamy świetny, lekki i lekki wygląd. Ale stół może być ciężki! Cienkie metalowe nogi nadają zwykle grubemu pniu drzewa bardzo lekki charakter. Teraz wygląda doskonale łagodnie. Ale trudno było zginąć to drzewo, nie sądzisz?

Pomimo podobnych stóp trzeba tu zrobić z zupełnie innym kawałkiem. Kora została usunięta, ale naturalna forma, a także złamania zostały zachowane. W ten sposób uzyskano znacznie cieplejszy i bardziej wiejski charakter niż w ostatnim przykładzie. Mogłem sobie doskonale wyobrazić te elementy w moim pokoju. Przyniosłoby to wiele korzyści, w tym wprowadzenie naturalnych niuansów, ożywiając nowoczesną przestrzeń dzięki naturalnym akcentom.

Małe stoły boczne

vintage stolik kawowy stół z drewna z pnia drzewa

Czy chcesz mieć stołek lub stolik z funkcjami wiejskimi i nowoczesnymi? Ten mały kawałek to idealne połączenie dwóch elementów, których zazwyczaj nie widzisz razem. Ale jeśli wszystko robisz dobrze, działa bardzo dobrze. I wiesz, co jest wspaniałe: musimy zrobić w tym przypadku projekt majsterkowania.

Rustykalne i słodkie

Stół metalowy styl vintage z pnia drzewa

Pionowe pnie drzewne jako powierzchnie stołu

Lampki stołowe do salonu wykonane z pnia drzewa

Nadal będzie mowa o kołach, ale tym razem są to niskie stoliki do kawy. Przecinając pnie drzew w pionie, możesz zyskać więcej miejsca. To świetnie nadaje się do tworzenia dużych płaskich powierzchni. Zwróć także uwagę na poduszki tapicerskie! Czyż nie są wspaniałe?

Masywny stół jadalny

drewniany stół jadalni duży stół wykonany z pnia drzewa

Weź bardzo długie drzewo i pokrój je od góry do dołu. Stworzysz więc wyjątkowy, wspaniały stół. Kolory, sęki i zawirowania nadejdą same. Wszystkie są unikalne i powodują demensprechend dla unikalnego wyglądu. Jest to świetne połączenie minimalistycznego i wiejskiego.

W pierwszej części opisu następnego utworu chcę wspomnieć, że mamy tu do czynienia ze stopami IKEA. Jest dość dziwny i dość przemysłowy w połączeniu z pniem drzewa jako powierzchnią stołu, prawda?

Podoba mi się zestawienie próżności, która została nieco urozmaicona przez zastosowanie nieoprawionej drewnianej powierzchni do użycia na powierzchni.

Blat z litego drewna

Stół wykonany z minimalistycznego stylu lustra na ścianie bagażnika

Osobiście mam w swoim garażu trzy dzienniki, które czekają na przetworzenie. Szukam źródeł inspiracji do ich przetwarzania. Czy jesteś podobny? Czy masz więcej planów na projekty DIY, czy wolisz kupować świetne, gotowe elementy?