Stylowe trendy weselne inspirowane latem

Nowy sezon ślubny już się rozpoczął. Wkrótce lato zaczyna się oficjalnie. Coraz bardziej popularne staje się małżeństwo na świeżym powietrzu. Rozglądasz się za nowymi pomysłami zeszłego lata. Które trendy w dekoracjach weselnych były bardzo popularne, a które powracają, a które są zupełnie nowe? Oto kilka ważnych uroczystości weselnych dla Ciebie. Zostań z nami i dowiedz się więcej ...

Świece odgrywają coraz ważniejszą rolę

Świece są zawsze ważne dla dekoracji ślubnej. Dlaczego? Zapewniają różnorodne efekty i nigdy nie tracą naturalnego blasku. Zarówno jej blask, jak i jej woń zacierają granice czasu i przestrzeni i sprawiają, że czujemy się magicznie. Tak więc nastrój na przyjęciu weselnym staje się bardziej romantyczny i mistyczny.

Ponieważ każdy ślub powinien mieć coś ze snu, prawda?

dekoracje ślubne trendy dekoracja stołu letniego szkła światła

Latarnie

Wiele innowacji w dekoracji ślubnej w tym sezonie wiąże się z oświetleniem. Oprócz świec, które zapewniają porywający efekt, latarnie stają się coraz bardziej popularne. Są również bardzo uniwersalne do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Często zdarzają się również modele, które powstają z tekstyliów.

Są to oczywiście materiały odporne na zapłon. Połączenie jest wspaniałe i stanowi jedną z najbardziej romantycznych tendencji, jakie można obecnie znaleźć na rynku.

Nawet okrągłe papierowe latarnie mogą wyglądać dość elegancko

dekoracje ślubne trendy dekoracja stołu letnie kwiaty szklane butelki
O różach i ich liściach

Róże symbolizują romans od wieków. Jej obecność zawsze była uważana za komplement do kobiecej urody. Przyjeżdżają również w tym sezonie często w dekoracji ślubnej. Kładzie nacisk na ich naturalną charyzmę i nadaje jej piękny charakter. Róże są nie tylko do dekoracji w formie bukietów, panny młodej i weselnego stołu. Płatki płatków róż otaczały wiele nowożeńców po drodze do ołtarza.

Romantyczna ślubna plaża ze stylowymi kompozycjami kwiatowymi

Ślubny dekoracja trendów plaży kwiatu przygotowania

DIY pomysły z kwiatami

Pomysły na majsterkowanie są coraz bardziej obecne w naszym codziennym życiu. Są również coraz bardziej popularne na weselach. Zwłaszcza dekoracja ślubna, łącząca szkło i kwiaty, zdobi wiele letnich festiwali. Pasuje do naturalnej atmosfery z dużą ilością zieleni i wspaniałych roślin, szczególnie dobrze.

Pozbądź się lepszego nastroju

Wiele z trendów we wzornictwie weselnym, o których wspominaliśmy, jest współczesnych, ale nie zupełnie nowych. Był intensywniej wykorzystywany tylko w tym sezonie. Nawiasem mówiąc, tego lata charakteryzuje również fakt, że wiele zostało wznowione w dekoracji z poprzednich lat.

Delikatne róże ułożone w oryginalny, niekonwencjonalny sposób

Wedding Decor Trends Rosendeko HangingAle to, co jest nowe i modne, to stosowanie pasków na błyszczącym materiale, który odpowiada sukni ślubnej. Z tymi paskami wieszasz kwiaty na weselnym stole lub na kokardkach.

Paski z tkaniny nadal ozdabiają krzesła

dekoracje ślubne trendy hortensja róże krzesełkowe

Draperia i tkaniny, z których zostały stworzone, ale wypadają w tym sezonie, szczególnie oryginalne. Często są również w harmonii z sukien ślubnych.

Kolory, które czynią wesela niekonwencjonalnymi

Istnieje również wiele kolorów, które przekształcają dekorację ślubną w coś niekonwencjonalnego. Biel jest coraz częściej wypychana na dalszy plan. Istotne jest, aby wybrane niuanse przynosiły więcej blasku i blasku.

Jeśli jesteś bardziej w blasku i glamour

dekoracje ślubne trendy obrusy błyszczące złoto

Namiot - Romantyczny i praktyczny

Jak oficjalne musi być wesele? Czy ona musi wyjść na zewnątrz, czy nie? Ostatnie stwierdzenie odnosi się do wielu osób, które poszukują bliskości natury. Ale kiedy jesteś tak rozmarzona, nie zapominaj, że praktyczne myślenie zawsze może ci się przydać. Namiot w ogrodzie może połączyć doświadczenie "pod niebem" ze spokojem, którego opady nie zrujnują wszystkiego.

Współczesne koncepcje pozwalają na możliwość wchłonięcia substancji całkowicie lub tylko częściowo

dekoracje ślubne trendy kwiatowy dekoracja stołu kryształowy żyrandol

W upalny dzień można uzyskać cień. Oficjalnie ubrani goście nie chcą się pocić na swoich miejscach, prawda?

Pomysłowa dekoracja z małymi, wiszącymi szklanymi butelkami

Wesele wystrój trendy kwiaty wiszące szklane butelki

Na białym tle fioletowe i różowe kwiaty wyglądają jeszcze bardziej

Wesele wystrój trendy fioletowe różowe kwiaty róż

Proste pomysły są czasem najbardziej unikalne

trendy dekoracji ślubnych oczywiście różowe róże

Udekoruj metalowe łuki ze świeżymi kwiatami do swojego gustu

Dekoracje ślubne Trendy Roses Floral Decor

Bądź stylowy i oczywiście ze słodyczami i oczywiście tortem weselnym

dekoracje ślubne trendy dekoracja stołu słodycze tort weselny

Filigranowe ptaki origami zdobią centralny element dekoracji świątecznego stołu

dekoracje ślubne trendy lato

dekoracje ślubne trendy lato plaża