Vidaus dizainas kaimo stiliaus – kaimiškas atmosfera

interjero dizainas šalies stiliaus dekoravimo medžio sienos dizainas balta

Vidaus dizainas kaimo stiliaus - kaimiškas atmosfera

Farmhouse interjeras yra būdingas paprastas detales. Šis ypatingas amerikietiškas stilius praeityje patiria didžiulį bumą ir yra patrauklus tiems, kurie nori klasikinio, jaudinančio stiliaus. Tai yra architektūrinių elementų mišinys, kuris labiausiai pastebimas dengtose verandoje, paveldėtuose daiktose, ryškiose spalvose ir šiurkščiuose paviršiuose.

Šis sentimentalus išvaizdas nebėra rezervuotas tik žmonėms, kurie gyvena jų nuosavybėse. Kiekvienas gali tai padaryti bet kur. Čia pateikiami kai kurie namų ūkio aspektai, kurie gali padėti jums sukurti išvaizdą jūsų namuose.

Aplink veranda

Nustatykite tradicinį verandos interjero dizainą šalies stiliaus
pirmas Iš pradžių tai buvo vieta, kur galima išvengti karščio, dabar tai vieta, kur šeima ir draugai gali kalbėtis.
Jei neturite vertikalaus verandos, tuomet galėtum padengti dengtą terasą ar balkoną. Jei kambarys nėra pakankamai didelis, tu gali tiesiog įdėti laukinių gėlių vonią.

Klasikiniai sieniniai žibintai

Interjero dizainas šalies stiliaus dekoravimo įėjimo durų sijonai

antra Šis apšvietimas tapo ūkio dekoro simboliu.

Padarykite tai padaryta: pagalvokite apie savo apšvietimo pakeitimą sienų apšvietimu. Jei tuo metu tai neatitinka jūsų finansų, tada pasirinkite keletą biudžetinių žibintų.

Medienos šiluma

interjero dizainas šalies stiliaus dekoravimo baltos sienos veidrodistrečias 

Gaukite tokią teisę: jei negalite sau leisti kietmedžio grindų visur, pabandykite daugiausiai namo dalį - šeimos kambarį. Mediniai baldai, sienų plokštės ir elementai taip pat padeda sodybei pajusti šilumą, nereikės renovuoti viso namo.

Pragaras. Pradžioje sienos buvo lengvos, nes savininkai tiesiog neturėjo galimybės brangių linijų spalvų

medžio sienų dizaino plokščių interjero dizainas

4. Kai kurios šeimos kartais panaudojo tapetai svarbiose vietose, pavyzdžiui, prie įėjimo, kad demonstruotų savo stilių. Galų gale ryškios sienos tapo klasikiniu namų ūkio interjero elementu.
Atlikite tai: šviesiai atspalviu savo sienas, dekoratyvinius elementus, duris ir grindjuostes. Medis nebūtinai gali būti nudažytas šiuose namuose, tačiau, jei jūsų namuose yra nedaug šviesos, tuomet apsvarstykite, ar tamsiame mediente norite tapyti kambario apšvietimą.

Paprasti audiniai. Sodybos nėra virš viršaus

interjero dizainas šalies stiliaus dekoravimo medžio sienos dizainas balta

5.Audiniai ir apmušalai buvo gaminami rankomis arba perduodami iš kartos į kartą. Taigi, audiniai paprastai yra sumaišyti ir patogūs.

Paimkite tai teisingai: medvilnė buvo viskas pirmajame Amerikos kaime. Taigi, medvilnę laikykite pagrindiniu audiniu.

Namo širdis. Virtuvė yra lauko širdis.

interjero dizainas šalies stiliaus virtuvės spintelės stiklo durys

6.  Kadangi eismas namuose virtuvėje yra intensyvus, naudojami paviršiai. Nešvarūs stalviršiai ir masyvios spintelės yra namuose, kuriame yra svečiai.

Gaukite tokią teisę: esant ribotam finansavimui, galite įsigyti keramikos priedų, tokių kaip indų indai ar indai. Taip pat gali dalyvauti ir šiurkščios plokštės.

Tvirtas valgomasis

interjero dizaino šalies stiliaus sukurti masyvi medienos staliukas valgomasis

7. Valgomasis stalas. Terminas gali apibūdinti centrinį bet kurio sodo valgomojo kambarį: tvirtas. Klasikinis valgomojo stalas paprastai buvo gaminamas rankomis ir perduodamas iš kartos į kartą.

Paimkite tai teisingai: jei jūs negalite sau leisti nieko kito, tada didelė medinė pjovimo lenta gali būti rustic centerpiece.

Sumaišykite ir sumaišykite miegamajame

interjero dizainas šalies stiliaus dekoravimo medinės lovos rėmo miegamasis

8. Miegamajame keletas dalykų yra paveldimi iš draugų ir šeimos. Švelni ir ploni skalbyklai ir baltos spalvos sienos papildo kaimišką išvaizdą.

Kova su tuo: ieškokite dalykų su XIX a. Ar XX a. Pradžios išvaizda. Būtų geriau, jei gaminiai atrodytų tiesiog surinkti.

Prabangus vonia ant kojų

interjero dizainas šalies stiliumi nustatyti vonios rankšluosčiai vonios

9.   Jūs negalėjote užsisakyti šių vonių iki XIX a. Pabaigos. Iš pradžių jie buvo pagaminti iš ketaus ir porceliano.

Kova, kad: pluošto kopijas galima nusipirkti už tūkstantį dolerių. Jei nesate pasiruošę, atlikite stilius su priedais. Pakabinamos ant sienų paklodės, medinės kėdės, papildomos stalo pusėje. Austi kilimai, o ne vonia.

Nustatykite tradicinį verandos interjero dizainą šalies stiliaus