Stilingos vestuvių puošybos tendencijos, įkvėptos vasarą

Naujas vestuvių sezonas jau prasidėjo. Netrukus prasidės vasara. Vakarų laukimas tampa vis populiaresnis. Praeitą vasarą žiūrite į naujai sukurtas idėjas. Kokios vestuvių dekoravimo tendencijos buvo labai populiarios, kurios patiria sugrįžimą ir kurios iš jų yra visiškai naujos? Štai keletas svarbių vestuvių šventes jums. Palaikykite mus ir sužinokite daugiau ...

Žvakės vaidina vis svarbesnį vaidmenį

Žvakės visada yra svarbios vestuvių dekoravimui. Kodėl? Jie teikia įvairius efektus ir kažkaip niekada nepraranda savo natūralios spindesio. Ir jos spindesys, ir jos kvepalai suplūdo laiko ir erdvės ribas ir priverčia mus jausti magišką. Taigi vestuvių vakarėlis nuotaika tampa romantiškesnė ir mistinė.

Kadangi bet kokios vestuvės turi kažką sapno, tiesa?

vestuvių dekoravimo tendencijos vasaros stalo dekoravimas vėjo žibintai stiklo

Žibintai

Daugelis vestuvių puošmenų šio sezono naujovių siejasi su apšvietimu. Be žvakių, kurios užtikrina žavingą poveikį, žibintai taip pat tampa vis populiaresni. Jie taip pat yra labai universali naudoti patalpose ir lauke.

Dažnai yra ir modelių, sukurtų iš tekstilės.

Tai, žinoma, medžiagos, apsaugančios nuo užsidegimo. Šis derinys yra nuostabus ir yra vienas iš romantiškų tendencijų, kurias dabar galima rasti rinkoje.

Net apvalūs popieriniai žibintai gali atrodyti gana elegantiški

vestuvių dekoravimo tendencijos lentelės apdaila vasaros gėlės stikliniai buteliai
Apie rožes ir jų lapus

Rožės simbolizuoja romantiką amžių. Jos buvimas visada buvo laikomas komplimentu moters grožiui. Jie taip pat ateina šį sezoną dažnai vestuvių dekoracijoje. Tai pabrėžia jų natūralų charizmą ir puoselėja jų gražų charakterį. Rožės ne tik ten dekoruojamos puokštėmis, nuotaka ir vestuvių stalu. Rožių žiedlapių paklodės, apjuosiančios daugybę vestuvinių porų, kelia į altorių.

Romantiška paplūdimio vestuvė su stilingomis gėlėmis

Vestuvių dekoravimo tendencijos paplūdimio gėlių susitarimas

DIY idėjos su gėlėmis

DIY idėjos vis dažniau pasireiškia mūsų kasdieniame gyvenime. Jie taip pat vis labiau populiarėja vestuvėse. Ypač vestuvių dekoravimas, kuriame sujungiamas stiklas ir gėlės, dekoruoja daugeliu vasaros festivalių. Jis puikiai tinka gamtinei aplinkai su daugybe želdinių ir puikių augalų.

Geresnės nuotaikos juosta

Daugelis minėtų vestuvių dekoravimo tendencijų yra modernios, bet kažkaip nėra visiškai naujos. Šį sezoną jis buvo naudojamas intensyviau. Beje, šią vasarą taip pat būdinga tai, kad ankstesniais metais buvo atnaujinta daug.

Subtilūs rožės, išdėstytos originaliu, netradiciniu būdu

Vestuvių dekoro tendencijosBet kas naujo ir madingo - tai juostų panaudojimas blizgančiame audinyje, kuris atitinka vestuvių suknelę. Su šiomis juostomis pakabinkite apie gėles vestuvių stalviršyje ar lankuose.

Audinio juostelės vis dar puošia kėdes

vestuvių dekoravimo tendencijos krėslas hydrangeas rožės

Drabužiai ir audiniai, iš kurių jie buvo sukurti, tačiau išnyksta šį sezoną, ypač originalus. Jie taip pat dažnai derinami su vestuvių suknelėmis.

Spalvos, dėl kurių vestuvės yra neįprastos

Taip pat yra daug spalvų, kad vestuvių papuošalus paverčia kažkuo netradicine. Balta vis labiau įstumta į foną. Yra svarbus reikalavimas, kad pasirinktos niuansų spalvos ir spalvingumas padidėtų.

Jei norite blizgantis ir spalvingas

vestuvių dekoravimo tendencijos staltiesė blizga aukso

Palapinė - romantiška ir praktiška

Kaip oficialiai turi būti vestuvės? Ar ji turi eiti lauke ar ne? Paskutinis teiginys taikomas daugeliui žmonių, ieškančių artumo prie gamtos. Tačiau kai esate tokia svajinga, nereikėtų pamiršti, kad praktinis mąstymas visada gali būti naudingas jums. Palapinėje sode galima derinti patirtį "po dangumi" su ramybe, kad krituliai nieko nesunaikintų.

Šiuolaikinės koncepcijos leidžia visiškai ar tik iš dalies absorbuojamas medžiagas

vestuvių dekoravimo tendencijos gėlių stalo dekoravimas krištolo liustra

Taigi per karštą dieną jūs iš tiesų galite gauti tam tikrą atspalvį. Oficialiai apsirengę svečiai nenori pasėdėti, ar ne?

Gimtoji dekoravimo idėja su nedideliais, pakabinamais stikliniais buteliais

Vestuvių dekoro tendencijos gėlės pakabinti stiklinius butelius

Balta fone purpurinės ir rožinės gėlės atrodo dar prasmingesnės

Vestuvių dekoro tendencijos violetinės rožinės gėlės rožės

Paprasta idėja yra kartais unikali

vestuvių dekoravimo tendencijos rožinės rožės, žinoma

Papuoškite savo skoniui metalines arkas su šviežiais gėlėmis

Vestuvių papuošalai tendencijos Rožės gėlių dekoras

Būkite stilingai ir, žinoma, saldumynai ir, žinoma, vestuvių tortas

vestuvių dekoravimo tendencijos stalo apdailos saldainių vestuvių tortas

Filigree origami paukščiai papuošti šventinio stalo apdailos pagrindą

vestuvių dekoravimo tendencijos vasarą

vestuvių dekoravimo tendencijos paplūdimio vasara